PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97468}

Gorące chłopaki

Hot Boyz
6,9 151
ocen
6,9 10 1 151
Gorące chłopaki
powrót do forum filmu Gorące chłopaki

Polecam!!!

ocenił(a) film na 10

Film produkcjii nowlimit records Mastera P. W czysto rapowych klimatach, z wystrzałową obsadą, jak widać wyżej.

użytkownik usunięty
Bling_bling_boy

Skąd mozna sciągnąc napisy to tego filmu. Zajebisty film a nie ma napisów jakby ktoś miał to prosze na ziom_89@tlen.pl

Oglądałem kiedyś ten film na polsacie i mówię ze jest ZAJEBISTY i warty obejrzenia jak ktoś lubi gangsterskie klimaty,najlepiej tam grał SNOOP DOGG :) a może wiecie skąd moge go ściągnoć?Proszę piszcie

Bikiniarz

Tak, ja też oglądałem go na polsacie. Ale teraz, kiedy okazuje się, że jest on świetnym gangsterskim z raperską obsadą, chętnie bym obejrzał jeszcze raz :D

ocenił(a) film na 4
Bruce_Lee

film jest na torrentach, ale napisow chociazby angielskich nie ma nigdzie. mozna ogladac bez, mowia wyraznie.

ocenił(a) film na 6
anspogo

ktos ma jakis link do sciagniecia ? tylko z napisami lub lektorem ;p

ocenił(a) film na 6
brecz7

Też mam ten film bez napisów. Film się gładko ogląda i jest dobry, jednak nie jest to majstersztych , bo widziałem lepsze filmy z raperami.
Dobitnie widać, że to No Limit, gdy chociażby chłopaki grają w kosza z nadrukiem na koszulkach No Limit. Gdy Snoop nagrał tam płytę to o wytwórni było słychać. Pamiętam na okładce od płyty Snoopa w tym czasie można było troche gadżetów kupić z logiem wywórni. Teraz cicho jest o tej wytwórni.

użytkownik usunięty
Bling_bling_boy

zdziwilem sie jak zobaczylem ze to film z 1999, wydawalo mi sie ze byl krecony z 10 lat wczesniej
ogolnie mozna zobaczyc jak ktos lubi te klimaty, ale jakies arcydzielo to to nie jest, no i ten raper (trudno go nazwac aktorem) grajacy koola jest beznadziejny, drewno na miare rasiaka

ocenił(a) film na 7
Bling_bling_boy

10/10 to nie jest bardzo dużo głupot w tym filmie jest, ale mi przyjemnie się oglądało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones