PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=473122}

Pewnego razu w Rzymie

When in Rome
6,1 35 398
ocen
6,1 10 1 35398
4,4 5
ocen krytyków
Pewnego razu w Rzymie
powrót do forum filmu Pewnego razu w Rzymie

doradzcie :)

ocenił(a) film na 8

Jakie są wasze ulubione filmy miłosne ? Jakie możecie polecić ? może coś w stylu tego filmu ??

sylusiaaa

Tego filmu nie oglądałam, ale mam zamiar. Jeśli chcesz obejrzeć dobry "miłosny" film, obejrzyj "Holiday" :)

ocenił(a) film na 2
sylusiaaa

Z całego serca polecam Spacer w chmurach :). Piękny film z Keanu Reeves. Troche naciągany ale co tam :D. Piękne barwy Meksyku :) - no właśnie, przesłodzony, ale zrobiony w taki sposób ze da sie to wytrzymac :D. Mnie sie baaaardzo podobał :).

ocenił(a) film na 8
Lannia1992

A TAK Z CIEKAWOŚCI GDZIEŚ TY WIDZIAŁA W TYM FILMIE BARWY MEKSYKU.PRZECIEŻ AKCJA TEGO FILMU TOCZY SIĘ W KALIFORNII W NAPA.

sylusiaaa

Wszystkie ekranizacje książek Sparksa - od "Wciąz ją kocham" poprzez "Szkołę uczuć", "Pamiętnik" kończąc na "List w butelce". ;)

ocenił(a) film na 2
sylusiaaa

ten film nie ma stylu to gniot -zerknij sobie na Proposal to fajna komedi romantyczna

ocenił(a) film na 8
ostrejo

ostrejo jeśli chodzi Ci o "narzeczony mimo woli" to widziałam :) super

julcia69 "wciąż ją kocham " i "szkołę uczuć " tez widziałam. Pierwszy tak średnio mi się podobał ale ten drugi bardzo. Listu w bitelce nie widziałam wiec zerknę :)

ocenił(a) film na 8
sylusiaaa

spaceru w chmurach i holiday też nie widziałam wiec sobie zapiszę i też zerknę :)

sylusiaaa

Ja mogę polecić w podobnym klimacie film "Tylko ty" z 1994 roku, zawsze jak leci w tv to oglądam :)

ocenił(a) film na 6
sylusiaaa

Polecam zastepstwo z niespodzianka

negativaa

Jeśli lubicie stare filmy to Sabrina ale oryginalna z Bogartem a nie z Fordem i Ormond.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones