PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438899}

Rocker

The Rocker
6,2 7 501
ocen
6,2 10 1 7501
4,8 6
ocen krytyków
Rocker
powrót do forum filmu Rocker

Błąd

ocenił(a) film na 7

Ten nowy perkusista Wezuwiusza - Sticks wyglądał na młodego. Dlatego dziwi mnie fakt, że dołączył do zespołu 20 lat wcześniej, przecież ile mógł mieć wtedy lat? Sprawdziłem wiek aktora, urodził się w 1982 roku, czyli w 2008 roku (akcja filmu) miał 26 lat, a to oznacza, że dołączył do Wezuwiusza w wieku 6 lat. Nie wydaje mi się aby zespół wciągnął sześciolatka do zespołu, i żeby on w tym wieku już umiał grać na perkusji. Błąd twórców filmu.

ocenił(a) film na 5
dirt16

Masz rację -dziwnie to wyglądało, choć na usprawiedliwienie twórców można powiedzieć, że nie ma pewności, czy ciągle syn szefa wytwórni był perkusistą Wezuwiusza, skład mógł się jeszcze zmieniać przez te 20 lat. Jedyne, co podkreślano, to fakt, że główny bohater był "w pierwszym składzie Wezuwiusza".

ocenił(a) film na 7
egghead

To był ciągle syn szefa. W tej scenie gdy Wezuwiusz spotyka po raz pierwszy A.D.D Lex wskazuje na Fisha i mówi do Sticka: "Zobacz, to facet którego zastąpiłeś", a to syn szefa zastąpił Fisha.

ocenił(a) film na 5
dirt16

Faktycznie, tak powiedział. Ale masz pamięć - szacun!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones