PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666735}

Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął

Hundraåringen som klev ut genom fönstret och försvann
7,0 55 677
ocen
7,0 10 1 55677
6,3 13
ocen krytyków
Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął
powrót do forum filmu Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął

Strata czasu.

ocenił(a) film na 3

Po obejrzeniu filmu,jedynie co mogłam stwierdzić to 2 godz. straconego czasu. A co więcej,bez przerw,które musiałam robić, bym go nie "przetrawiła". Zastanawiam się skąd ta ocena filmu. Minimalizm dobrego dialogu i żartu,a do tego nudna akcja. Po zwiastunie sądziłam,że będzie to lepiej zaangażowany mój czas.Cóż...

ocenił(a) film na 5
Ola1248

Niestety się zgadzam. Nudna akcja, nie trafił także w moje poczucie humoru - no ale to już sprawa indywidualna. Cały seans zerkałam na zegarek ;)

ocenił(a) film na 3
Ola1248

Też muszę się zgodzić. Książka, moim zdaniem, była genialna: zabawna, mądra i pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji a film... Chyba nie za bardzo się udał...Wielu wątków nie przedstawiono. Rozumiem, że historię trzeba było zawęzić, żeby się zmieścić w 90 minutach i część wydarzeń pominięto lub nie dopowiedziano pewnych historii, ale to znacznie spłyciło cały film. Zabawnych scen też było jak na lekarstwo. Nie polecam.

xyz24

Niestety, tak jak się spodziewałam, film nie dorównał książce. Kiedy czytałam powieść śmiałam się co chwila, a film wiał nudą. Więc wszystkim, którym film się nie spodobał polecam zdecydowanie książkę. Nie zawiedziecie się.

Ola1248

lubie kino skandynawskie ale ten film to straszna nuda z czeskim poczuciem humoru .strata czasu jak dla mnie

Ola1248

ale harry potter to nie była jak widze dla Ciebie strata czasu

ocenił(a) film na 10
Ola1248

to po prostu film dla inteligentnych ludzi, ale nie przejmuj sie - ty pewnie jestes dobra w gotowaniu i sprzataniu, nie kazdy muis byc madry,

ocenił(a) film na 3
Mobilny

Nie przejmuję się, nie musisz się martwić. Gotowanie i sprzątanie - jak mniemam Ty pewnie nie jesteś w tym dobry, współczuje. Owszem, nie każdy musi być mądry, potwierdzasz ;)
Poza tym, każdy ma możliwość wypowiedzenia swojej opinii, rozmawiamy tu o filmie, gdybyś nie wiedział. Cieszę się bardzo że podobał Ci się film. O gustach się nie dyskutuje.

+przeczytaj komentarze wyżej, które potwierdzają moje słowa, nie jestem jedyna.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones