PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=852038}
6,6 4 829
ocen
6,6 10 1 4829
6,2 10
ocen krytyków
Sukienka
powrót do forum filmu Sukienka

ale trzeba się pogodzić z myślą, że nie jest to możliwe. Dożywotnia myśl, ze nic się nie da zz tym zrobić, może być tragiczna w skutkach. Dobra rola dziewczyny, naturszczyczki. Jakby trwał ten obraz jeszcze kolejne 30 minut to bym chętnie obejrzał, bo wciąga. Warto i oby dostał ten krótki metraż nominację do Oscara. Powodzenia!

dzyniu88

Prawidłowe pytanie brzmi: kto w tym filmie jest "normalny"? Dziewczyna, która zapytana "Czy pójdziemy na piwo" robi minę, jakby zapytał, czy przejechać ją kosiarką, czy facet, który najpierw chciał być spoko, żeby po seksie z nią zrobić minę, jakby się miał zrzygać. Dla mnie żadne z nich nie jest, i tak widzę przesłanie, choć miało być inne..

ocenił(a) film na 7
Rockyshore

A może takie też miało być...

Lex17

Co miało być? Ze miała przeznaczone wyjsc na ofiarę? Xd

ocenił(a) film na 7
Rockyshore

Może takie też miało być przesłanie, że w sumie nikt nie jest "normalny".

Lex17

A to tak, tylko co to za pocieszenie..

ocenił(a) film na 7
Rockyshore

Pocieszenie faktycznie żadne. Ale moim zdaniem właśnie ten film nie niesie żadnego pocieszenia ;) ani wzniosłego przesłania. Pokazuje po prostu jak często jest (a często tak jest, że ludzie są jacy są, niekoniecznie "normalni" ;) ).
Jeśli tu miało być jakieś konkretne przesłanie, to chyba go nie wyłapałem :P dlatego ciekawy jestem jakie Twoim zdaniem miało być przesłanie (o którym wspominasz w pierwszym komentarzu)?

Lex17

Właśnie sam sobie odpowiedziałeś, że nikt nie jest normalny, a człowiek jest ułomny i choćby się starał, taki będzie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones