PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=616987}

W pół drogi

Halt auf freier Strecke
6,7 370
ocen
6,7 10 1 370
5,3 3
oceny krytyków
W pół drogi
powrót do forum filmu W pół drogi

Są filmy złe a ten był nudny,przegadany,wiało chłodem i banałami.Niektórzy mieli to szczęście,że mogli uciec z pokazu.Cola z lodem okazała się ambrozją po tak dennym filmie.

lutek

Tak banalny jak twoj AVATAR ?.i te byki... wstyd..

ocenił(a) film na 3
cureman

Po prostu film był męczący.A byki biorę na rogi.A awatar ,cóż moja sprawa i nic Ci do tego kolego.

lutek

A tak z innej paki - skąd znasz Takie klasyki rosyjskiej kinematografii, jak Wołga Wołga czy Kind dza dza?:)

ocenił(a) film na 3
tim_tim

Mam już swoje lata i pamiętam je z telewizji,kina,festiwali.Chodziłem do Iluzjonu i lubię dobre filmy a tak się składa iż jest mnóstwo dobrych rosyjskich filmów.Specjalnie dla kanału wojna i pokój mam enkę.Mam nadzieję,że jak się połączą w tym roku z cyfrą+ w tym roku to nie zniknie.Czekam teraz na kolejny WFF i Sputnik.

lutek

Ja słyszałem, że był spoko.

lutek

Nie dziwię się. Fabuła filmów o chorych na raka do znudzenia przewija się co jakiś czas w naszych polskich kanałach TV i jest do bólu przewidywalna. Zwykle główny bohater po nieudanej chemioterapii i naświetleniach guza umiera. Ile razy można oglądać to samo?

Tomik_4

Szkoda, że nie ma tu opcji "Lubię to!", polubiłabym post Tomika. :)

Zapiekanka

Dzięki. Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 3
Zapiekanka

Ja również.

ocenił(a) film na 7
lutek

jak dajesz radę zobaczyć 13 albo 12 i więcej filmów jednego dnia??kiedy jesz,chodzisz do knajpy, śpisz, wc ....???wszedłem na Twoją stronę po ocenie filmu który jest genialny, umierał Ci ktoś w domu na raka mózgu, poczytaj o tym jeba... glejaku, i wtedy pisz,chociaż jak oglądasz kilkanaście filmów jednego dnia to musisz oglądać fragmenty albo bajki opowiadasz

ocenił(a) film na 3
klcw57

Z racji pracy oglądam bardzo dokładnie po kilka filmów dziennie od wielu lat zarówno w kinie jak i z archiwum.A ponieważ jak słusznie zauważasz ,że musi być czas na inne sprawy to co parę dni podsumowuję już na spokojnie oceny a i tak nie wszystkie bo płacą mi za co innego.
Ocenę dałem za film gdyż był dla mnie drętwy,słaby,nudny,męczący.Natomiast co do choroby nie podejmuję się jej oceniać gdyż na pewno są jeszcze gorsze a każde cierpienie jest przykrym przeżyciem ,szczególnie gdy umiera ktoś bliski.
Mógłbym wyliczyć tu wiele wad tego filmu ale skoro Tobie się spodobał to widać że do Ciebie trafił.Mnie nie przekonała ani tematyka ani sposób realizacji tej historii.

ocenił(a) film na 7
lutek

umieranie na glejaka nie może zachwycać ale zapewniam, że ukazano temat wspaniale, byłem świadkiem umierania dwóch facetów, 38 i 42 lata, film prawdziwy do bólu, w końcu grają w nim prawdziwi lekarze, ale przyznaję - film nie dla wszystkich

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones