PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831132}

Wysoka dziewczyna

Tall Girl
4,8 16 692
oceny
4,8 10 1 16692
Wysoka dziewczyna
powrót do forum filmu Wysoka dziewczyna

185cm?

ocenił(a) film na 3

Jeśli główna bohaterka ma 185 cm i chodzi do liceum, a nie do przedszkola, to ile wzrostu ma reszta uczniów? 140 cm, skoro sięgają jej do biustu czy ramion? Przecież Ci kolesie są o 2 głowy mniejsi, a nie widziałam licealisty mającego 140 cm... po drugie wszystko fajnie, ale dziewczyna ma wzrost modelki wybiegowej i dosłownie wszyscy (oprócz 2 osób) jej dokuczają? rozumiem, że to film dedykowany młodzieży, dialogi, sytuacje, problemy są dla nastolatków, ale poniosło ich w drugą stronę. a pokazywanie w każdym filmie dla nastolatków dręczenia z powodu: wzrostu, wagi, rasy, religii -> drodzy twórcy, jeśli uczniowie szkoły chcą dokuczać komuś to zrobią to nawet bez powodu. większość osób pada ofiarom dręczenia, dokuczania, męczenia fizycznego i psychicznego bez większego powodu. czasem tylko dlatego, że "leader", góru czy miss klasy tak powiedziała. szkoła to surwiwal bez potrzeby zwalania tego na dodatkowe 5cm wzrostu. całą szkołę, prawie do końca gim byłam najwyższą w klasie i jakoś nikt mnie nie dręczył z tego powodu, dzieciom to wisiało. nie trafiła się Kimmi, która dowaliła by się z innego powodu, gdyby główna bohaterka była niska. taki typ. i to nie wina dzieci tylko nauczycieli. może film dla amerykańskich nauczycieli, żeby COKOLWIEK zrobili i JAKKOLWIEK zareagowali :)

ocenił(a) film na 3
ml_Leake

Ma 180 cm wzrostu a na koniec mówi że z każdego łózka wystają jej nogi. Gdyby miała np. 205 cm to by się częściowo zgadzało. A tak zgadzam się z autorem, że film jest mocno naciągany. Szkoła karłów i tyle. Bo innego rozwiązania nie widzę.

ocenił(a) film na 4
ml_Leake

Hej. Też odniosłam takie wrażenie. Sama mam 183 więc nie wiele mniej i byłam zazenowana olądajając ten film. Te dziwne teksty i to w średniej szkole. Nie spotkałam się z czymś takim. Ten filmowy świat wykreowany był bardzo naiwnie. Oczywiście faceci czują dyskomfort kiedy dziewczyna jest wyższa. Niektóre sytuację były zabawne. Ale ogólnie odniosłam wrażenie jakby stworzyła ten film jakaś laska z 1.50 i to dzieło jej kompleksów.

ocenił(a) film na 3
TrefnaPanna

fakt:-). Gdyby podali jej przynajmniej 10 cm wiecej było by dużo bardziej racjonalne a tak to raczej żenada

ocenił(a) film na 5
ml_Leake

To nie jest liceum. Oni mają 15-16 lat.

Niskobudzetowy

W USA to już liceum. Swoją drogą w Polsce zazwyczaj też. 

ocenił(a) film na 7
ml_Leake

Ja odbieram to jako karykaturę , by uwypuklić to że się z niej śmieją i to jak jej ojciec i ona się postrzegają , a psychicznie z 1

ocenił(a) film na 7
ml_Leake

1cm mogą zrobić 10 , widzisz scenę gdy gada w bibliotece na początku , ujęcie gdy wstaje jest celowo przerysowane, nikt też nie nosi skrzynki po mleku jak dunkleman . Chodzi tu o problem z samooceną i robienie z tego dratu i histerię rodzica

ml_Leake

Święte słowa!!!

ml_Leake

co się tak dziwisz, tom cruise ma 160 i gra męskich twardzieli, którym nikt nie podskoczy...

ml_Leake

Mieszkam w tej chwili w Austrii, mam 170 cm i jestem od prawie wszystkich kobiet i dużej części mężczyzn wyższa. Aż mi z tym dziwnie ;) 186 cm zdarza się tu rzadko nawet u mężczyzn, więc w sumie nie dziwi mnie, że dzieci w liceum są od niej niższe.

ocenił(a) film na 6
ml_Leake

Hej.
Zgadzam się z MrsArdevol. Mam 165cm I tylko w mieszkając s Polsce czulam się jak karzełek i patrzylam na wszystkich do góry. W pozostalych krajach srednia wzroztu jest nizsza. Naprzyklad w Anglii faceci srednio mają po 174-180 wzrostu, co w porównaniu z polskimi byczorami dużo mniej.

assamitia

Nie wiem o co wam chodzi? Czy ktoś sprawdził ile np. mają inni aktorzy. Aktorka grająca siostrę głównej bohaterki ma 152cm wzrostu więc to jest 35cm różnicy. Co niektórzy tutaj chyba mają problem ze wzrokiem, kto jej sięgał do biustu? Większość sięgała do brody a nawet wyżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones