PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831132}

Wysoka dziewczyna

Tall Girl
4,8 16 692
oceny
4,8 10 1 16692
Wysoka dziewczyna
powrót do forum filmu Wysoka dziewczyna

Film tandetny z toną schematów w każdej ze scen. W około 10 minucie można przewidzieć jak cały film będzie wyglądał oraz jakie będzie jego zakończenie. Żałuje, że znów uległam pokusie włączenia filmu produkcji Netflixa. Nie polecam marnowania czasu na ten chłam chyba, że jesteś masochistą.

__Nikola__

Film tylko trochę tandetny, ale cóż... mocno amerykański, zakrojony na ucznia high school z Nowego Orleanu.
Przewidzieć można wszystko - również akcję świetnych filmów typu "Bękarty Wojny" albo "Seven"

Nie polecam niepolecania, bo temat problemu ze wzrostem od tej strony, czyli od góry, w fabule pojawia się po raz pierwszy.
Jest to jedna z bardziej udanych własnych produkcji długometrażowych dla licealistów. A może i dla starszych?
Ze strony pracy aktorów faktycznie nie zauważam najwyższych lotów, dużo postaci jest zagrana w disneyowskiej formule, ale Griffin Gluck i Ava Cota stanęli na wysokości zadania.
On jest już wyrobionym od dziecka aktorem, ona właściwie debiutantka w branży filmowej, dotychczas tancerka. Dają radę.

ocenił(a) film na 4
__Nikola__

Netflix wie, że nie ma jednego typu widza. Że oglądają go też min. nastolatki z kompleksami w okresie nasilonych marzeń o królewiczu z bajki. Dzięki temu osiągnął tak wielki sukces. Jest wielkim garem gulaszu z różnych składników. Każdy znajdzie sobie najsmaczniejszy dla nie go kawałek. Musi tylko pogrzebać łyżką.

__Nikola__

Jeśli włączając ten film spodziewaleś/aś się czegoś lepszego to może jednak jesteś półmózgiem

lamanatorach

właśnie miałem to napisać :))))))))))))

ocenił(a) film na 6
lamanatorach

Dokładnie.
_Nikola_ mistrzyni przewidywania LOL
Potrzebowała aż 10 minut, aby zrozumieć, jaki film wybrała. Gdy tymczasem każdy "półmózg" widział, że to będzie prosta historyjka jakich wiele od zawsze.
...no naprawdę, skupiam się i nie wiem, na co liczyła Nikola...

A sam film spoko w swym gatunku. Zakończenie ze skrzynką super.

ocenił(a) film na 7
__Nikola__

Jeśli dając 1/10 chciałaś zabłysnąć, to udało ci się, ale niską inteligencją ;)

ocenił(a) film na 5
Nowy2000

Nie spodziewałam się, że dziewczyna będzie miała 1.86. Ja mam prawie tyle samo ale to jakaś życiowa tragedia nie jest. Myślałam, że to będą ze 2 metry ;).

ocenił(a) film na 7
fankatorresa

Fakt, też znam kila dziewczyn 180cm+ i nie ma problemu, po prostu aktorzy z filmu mieli po 160-170cm, więc ona przy nich była ogromna.

ocenił(a) film na 7
__Nikola__

Po raz kolejny czytam idiotyczny komentarz na tym portalu. Ostatnio czytałem, że ktoś po Operacji Overlord spodziewał się Bękartów Wojny Tarantino!! Jednak trzeba być półmózgiem żeby tak sądzić.
Netflix robi bardzo dobre produkcje jednak nie wszystkie w jednym stylu i to trzeba rozumieć. Włączając film dla nastolatków nie spodziewaj się oskarowej produkcji.
Moja 10 letnia córka uwielbia ten film. Wzrusza się, głośno śmieje a przy scenach pocałunków zasłania twarz poduszką. Właśnie z nią bardzo przyjemnie ogląda mi się ten film. Dlatego w ogóle powstał. Oceniając go na 1 wykazałaś się totalną ignorancją i niestety brakiem wyobraźni. Film w swoim gatunku lekki, łatwy i przyjemny. Na rodzinny seans polecam.

ocenił(a) film na 1
__Nikola__

Jeszcze to zakończenie... tak słabego zakończenia nigdy jeszcze nie widziałem...wyszła na środek sceny i wygłosiła przemowe... i co? ZADZIAŁAŁO XD. Ona nie zrobiła nic nadzwyczajnego przez cały film, nie zmieniła życia tych ludzi w żaden sposób i pod koniec filmu przez jedną tandetną przemowę z największego pośmiewiska w szkole, wszyscy zaczęli ją podziwiać XD. Rozumiem co twórcy próbowali tu zrobic, ale za chuja im to nie wyszło. Motyw ze skrzynką, przewidywalny i widziałem go co najmniej 2 razy w innych produkcjach. Cały film tandetny, głupi, a śmieszy jedynie swoim wykonaniem, bo humoru tutaj też brak.

Pynek99

Chyba gorsze jest to, że ten jej kolega-manipulator koniec końców zostaje jej chłopakiem. Po raz kolejny próbując udowodnić, że związki oparte na manipulacjach/kłamstwie/znęcaniu są okej.

ocenił(a) film na 10
__Nikola__

coXDD wlasnie nie jest tak mocno przewidywalny imo, jest taki zwyczajny ale przynajmniej nie jest typowa historia milosna gdzie chlop jest zyrafa a dziewczyna krasnalem i sie w sobie nagle zakochuja i mozna przewidziec ze bedzie np jedna drama ale potem wszystko super wspaniale romantyczne zakonczenie.
co dopiero typowy schemat: dziewczyna z dobrego domu i bad boy i oni sie zakochuja etc.
bo po prostu jakby X DD
ten film przynajmniej wnosi jakis moral, sens, o akceptacji siebie, bo teraz wiele osob ma ten problem. takze fajne jest to, iz ktos sie w koncu na tym skupil ALE NIE T A N D E T A

ocenił(a) film na 3
__Nikola__

Film strasznie płytki. Dziewczyna ze względu na kompleksy zgadza się na randkę z chłopakiem który razem z inną typiarą cały czas jej docinają i poniżają i dla tego właśnie chłopaka odpycha najlepszą przyjaciółkę. Film ukazuje jedynie masz okazje to bierz przy tym nie szanuj siebie.

pati_121

No jednak ludzie mają kompleksy związane z wiekiem, wzrostem itp więc film nie jest taki strasznie płytki.

__Nikola__

Dokladnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones