PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831132}

Wysoka dziewczyna

Tall Girl
4,8 16 706
ocen
4,8 10 1 16706
Wysoka dziewczyna
powrót do forum filmu Wysoka dziewczyna

Chyba moim nowym hobby zostanie oglądanie wątpliwej jakości filmów dla nastolatków od Netflixa, ale nie jestem pewna, czy powinnam się tym chwalić. Tym razem postanowiłam zapoznać się z filmem, którego premiera była całkiem niedawno i trochę poczytałam przed rozpoczęciem seansu, więc teoretycznie wiedziałam, czego mam się spodziewać. Niestety scena, gdzie główna bohaterka zakochuje się, gdy obiekt jej westchnień rozwiązuje zadanie z chemii na lekcji, kompletnie mnie rozwaliła.

Cały film skupia się na Jodi, która jest bardzo wysoka i ciężko jej pogodzić się ze swoim wzrostem i z tym, że zawsze góruje nad rówieśnikami. Ma dwójkę przyjaciół, ale według niej oni nie rozumieją tego, co przechodzi. Pewnego dnia w jej szkole pojawia się uczeń z wymiany, który jest od niej wyższy i później wszystko leci po równi pochyłej.

Wielki plus za poruszanie tematu akceptacji w środowisku czy problemów czysto szkolnych, ale to nadal jest taka bardzo delikatna wersja i film bardziej skupia się na problemach miłosnych niż faktycznie tego zaakceptowania swojego ciała. Zawsze śmieszą mnie dorośli w filmach tego typu, bo są bardziej dziecinni niż ci nastolatkowie.

Raczej nie polecam, bo to nawet nie jest jakoś specjalnie przyjemne spędzenie czasu. Okropnie irytowała mnie fabuła i zachowanie bohaterów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones