Andrzej Sekuła

8,4
2 053 oceny zdjęć
powrót do forum osoby Andrzej Sekuła

Twórca "Ujęcia z bagażnika" Wielki szacunek wściekłe psy i Pulp fiction to perełki jeżeli chodzi o zdjecia. Szkoda ze już nie współpracuje z Tarantino. Mógłby zrobić film z braćmi Coen ciekawie by było

sysunia22

Jesteś pewna że to właśnie on jest twórcą słynnego ujęcia z bagażnika, a nie Quentin? Nie kwestionuję, tylko jestem ciekaw czy to fakt czy twój domysł wzięty z tego że Andrzej był odpowiedzialny za zdjęcia w PF. Tym bardziej że Tarantino wykorzystywał później ten motyw w np. w Jackie Brown, a trochę tak niemoralnie było by z jego strony :)

KingFake

Pewny :D Tak stąd mój domysł, wiesz potem ujecie z bagażnika często było wykorzystywane. U Tarantino w każdym filmie jest

sysunia22

Ok, sory za pomyłkę z płcią :D Spojrzałem tylko powierzchownie na nick i uznałem to za jakieś zdrobnienie od imienia Sylwia (typu "sysia") :)

KingFake

Niee jestem miłośnikiem Sida z Epoki Lodowcowej :d Sysunia mmm niebo w gębie. Spoko:D

KingFake

Coenowie mają Deakinsa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones