Lacey Chabert

Lacey Nicole Chabert

7,3
3 426 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Lacey Chabert

Zrobiła sobie cycki ? od Lost in space do Not Another Teen Movie dziwnie jej sie powiększyły :)

maximus_

E, a może urosły?

Zabor85

czy ja wiem, bardziej wierze w "magię\skalpel" Hollywoodu ;)

maximus_

Co jak co ale ona w trakcie prac na planie "Lost in space" miała 14 lat. W drugim filmie była już 18latką więc cycki miały czas urosnąć ;) Do tego zapewne dochodzi dobry push up. Mnie raczej zaskakuje inna kwestia. Z niegrzecznych (a w zasadzie zboczonych) komedii dla nastolatków typu "Not Another..." i "Niecne Uczynki" przeszła do ról w katolickich filmach emitowanych w tv trwam... Menopauza ?

MikeyS

może zobaczyła że kariery wielkiej nie zrobi i odpuściła w kierunku na seriale i romantyki

MikeyS

To tak nie działa z tym robieniem kariery, czarnogłowi sami by jej "zrobili" karierę. Zapewne dali jej propozycję, ale z tego nie skorzystała. Showbiznes wymaga poświęceń, kluczowym słowem jest tutaj słowo "ofiara". ;)

dzenero

W sensie, żeby... dać na tacę?

Sony_West

W sensie, że nie. Szekle dla Rabinów są tylko narzędziem do niszczenia gojów. Im nie zależy, bo zawsze sobie je zdobędą. Dla nich licza się ludzie jako bydło. Wystarczy spojrzeć jak wszystkie religie ogłupiają i niszczą ludzi, a żaden fałszywy Bóg nigdy nikogo nie zbawił ani uratował.

Oni są wyznaniowi i lubią składać ofiary dla swojego demona Jahwe. Przecież motyw składania ofiary przejawia się w całej historii świata. Pomyśl trochę. ^^

dzenero

Dobrze ze lewackie ideologie nie oglupiaja

DonVitoCorleone

A prawa natury znamy?!

Sony_West

Albo po prostu dać...

MikeyS

Co w tym złego?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones