Steve Zahn

Steven James Zahn

7,4
9 862 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Steve Zahn

Moze i dobry z niego aktor, ale ma tak odpychajaca twarz, ze ciezko sie go oglada

milenasy

też tak uważam! jak na niego patrzę to rozumiem, czemu aktorzy mają taką obsesję na punkcie dbania o wygląd - bo jak ktoś wygląda słabo to się po prostu nie da patrzeć! jemu raczej nic by nie pomogło, ma takie świńskie oczka :P

użytkownik usunięty
morgue91

A ja uważam ,że jest fajny. Wole zdecydowanie jego niż przesłodziutkiego Zaca Efrona.

milenasy

zgadzam się.

milenasy

Jak dla mnie ma bardzo sympatyczną twarz.;-)

milenasy

twarz psychopaty

milenasy

On ma specyficzny typ urody dlatego może grać prawie kazdego od seryjnego zabójcy po przez nauczyciela, policjanta, agenta FBI czy wioskowego głupka

maciejerzy

i tu masz racje:) ale mi też się nie podoba ;p

maciejerzy

Masz rację, może grać prawie każdego, ale nie ze względu na swój wygląd, lecz raczej dlatego, że po prostu jest dobrym aktorem i wcieli się w każdą rolę.

milenasy

Hmmm, jak to gusta są różne. Mi się on bardzo podoba i uważam, że jest przystojny :)

użytkownik usunięty
milenasy

" odpychająca " twarz... bardzo żałosne określenie. Aktorem jest dobrym i twarz ma jak najbardziej normalną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones